ul. Solec 38 lok. 203 00-394 Warszawa

PAKIET – KLIENCI INDYWIDUALNI

Pakiet ten jest adresowany do osób fizycznych, którzy za niewielką miesięczną opłatą mogą korzystać z pomocy prawnika i pozostawać w stałym kontakcie z Kancelarią, korzystając z porad prawnych i konsultacji bez potrzeby wychodzenia z domu (telefonicznie, mailowo) lub osobiście w kancelarii w następujących sprawach:

  1. sprawy cywilne
  2. sprawy spadkowe m.in. o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, przyjęcie bądź odrzucenie spadku, wydziedziczenie, dochodzenie zachowku, podważaniem fałszywych testamentów
  3. windykacja długów, w tym sporządzanie wezwań do zapłaty, sporządzanie projektów pozwów w postępowaniu nakazowym i upominawczym (uproszczonym)
  4. sprawy lokalowe, sprawy z zakresu prawa rzeczowego,
  5. sprawy rodzinne, m.in. rozwody, separacje, alimenty, podziały majątku,
  6. sprawy prawa pracy,
  7. sprawy karne.

Abonament miesięczny - 250 zł netto + 23% VAT

Możliwe jest również ustalenie ceny abonamentu dla Klienta indywidualnego w zależności od potrzeb i oczekiwań Klienta. Oferta może być rozszerzona i dostosowana do indywidualnych wymagań. Wynagrodzenie ma charakter stały (ryczałtowy) i płatne jest z góry za dany miesiąc do 10-tego dnia każdego miesiąca świadczenia usług prawnych. W ramach wykupionego pakietu Klientowi przysługuje 5 porad prawnych w miesiącu. Kancelaria wystawia i przesyła Klientowi fakturę VAT.

Najnowszy wpis na blogu kancelarii

Przeczytaj całość