ul. Solec 38 lok. 203 00-394 Warszawa

Pakiety usług

Pakiety/Abonamenty prawne to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie ułatwiające prowadzenie firmy. Pomoc prawna świadczona przez prawników kancelarii pozwala Klientowi za stosunkowo niewielką ryczałtową miesięczną opłatą pozostawać w stałym kontakcie z Kancelarią oraz konsultować się w bieżących sprawach i problemach prawnych, związanych z działalnością firmy. Klienci mogą też korzystać z licznych rozwiązań funkcjonalnych: telefonicznych i internetowych, dzięki którym skraca się czas poświęcony na umówienie spotkania z prawnikiem, uzyskanie informacji, porady prawnej czy wizyty w kancelarii.

Oferta pakietów/abonamentów prawnych umożliwia firmom i przedsiębiorcom opiekę prawną na każdym etapie podejmowania decyzji związanych z bieżącą działalnością gospodarczą, zapewniając bezpieczeństwo prawne i przeciwdziałając skutkom złych decyzji, które mogą narazić Państwa firmę na duże straty finansowe i niepotrzebny stres. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z pakietu/abonamentu prawnego mają możliwość w dowolnej chwili zwrócić się z problemem prawnym do prawników Kancelarii, którzy rozwiążą wszelkie wątpliwości prawne. Wystarczy wysłać maila lub zadzwonić do nas, a my zajmujemy się resztą.

Pakiety/Abonamenty prawne to oferta, dzięki której nie musicie Państwo zatrudniać na etacie prawnika, wystarczy podpisać umowę na pakiet/abonament prawny już od 250 zł netto za miesiąc i współpracować z profesjonalną kancelarią prawną, do której można zgłosić się z każdym problemem prawnym. Prawnicy naszej Kancelarii dokonają dla Państwa m.in. analizy umowy, którą podpisujecie, przygotują potrzebne pismo, pomogą w negocjacjach z Państwa kontrahentami, doradzą w bieżących sprawach i problemach prawnych. Dzięki pakietowi/abonamentowi prawnemu zapewnimy Państwu profesjonalną opiekę prawną. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami oferowanych przez naszą kancelarię pakietów/ abonamentów prawnych.

Najnowszy wpis na blogu kancelarii

Przeczytaj całość