ul. Solec 38 lok. 203 00-394 Warszawa

O kancelarii

Głównym przedmiotem działania Kancelarii Adwokackiej, którą prowadzę jest kompleksowa obsługa polskich i zagranicznych podmiotów we wszystkich aspektach dotyczących ich działalności gospodarczej.

Kancelaria zajmuje się także doradztwem prawnym świadczonym na rzecz osób fizycznych oraz instytucji realizujących swoje cele statutowe inne, niż działalność gospodarcza. Są to fundacje i stowarzyszenia.

Świadczona przez Kancelarię obsługa prawna obejmuje tak doradztwo prawne jak i zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Kancelaria uczestniczyła w zakładaniu spółek prawa handlowego, w tym spółek z udziałem zagranicznym. Ponadto Kancelaria prowadzi również bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, obejmującą m.in. przygotowywanie i zawieranie różnorodnych umów w zakresie zatrudnienia, umów kupna, dzierżawy czy najmu nieruchomości, umów handlowych, sprawy zgłoszeń w odpowiednich organach i urzędach.

W swej codziennej praktyce zajmujemy się m.in. szeroko rozumianymi zagadnieniami prawa cywilnego, handlowego, czy problematyką prawa pracy. Staramy się, aby nasi klienci mogli uzyskać pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa z jakimi spotykają się oni w ramach swej działalności. Z uwagi na udział w prowadzonych postępowaniach sądowych Kancelaria posiada stosowne doświadczenie w tym zakresie oraz niezbędną znajomość realiów polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Kancelaria stale współpracuje z kilkoma Kancelariami Prawniczymi zajmującymi się pełną obsługą przedsiębiorcówaStała współpraca adwokatów i radców prawnych gwarantuje profesjonalne zastępstwo procesowe w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Dodatkowym atutem Kancelarii jest fakt, że Kancelaria przystąpiła do współpracy z Concordia Polska TUW w ramach programu obsługi klientów objętych ubezpieczeniem ochrony prawnej. W przypadku, gdy Państwo posiadają polisę „Ubezpieczenia Ochrony Prawnej”, koszty pomocy adwokata oraz inne koszty sądowe poniosą nie Państwo, ale Concordia Polska TUW. Więcej informacji na:

http://www.ochronaprawna.com/content/ochrona-prawna/Opis-Ubezpieczenia-Ochrony Prawnej,163.html

Windykacja należności

Informacje ogólne

Pragniemy Państwu zaoferować w pełni profesjonalne i skuteczne usługi windykacyjne.

Przejdź do działu

Bezpłatna wycena windykacji

Wyceń koszty windykacji

Wypełnij formularz wyceny, aby poznać koszty windykacji posiadanej należności.

Wycena windykacji

Prośba o kontakt

Na skróty

Najnowszy wpis na blogu kancelarii

Przeczytaj całość