ul. Solec 38 lok. 203 00-394 Warszawa

O kancelarii

Adwokat Dariusz Staniszewski

Kancelaria Adwokacka oferuje pełen zakres usług klientom indywidualnym jak również przedsiębiorcom. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starannie, rzetelnie i profesjonalnie. Oferta Kancelarii obejmuje udzielanie pisemnych opinii prawnych, konsultacje prawne, sporządzanie umów oraz dokumentów dotyczących bieżącej działalności przedsiębiorcy, analiza i weryfikacja umów, udział w negocjacjach handlowych oraz przede wszystkim zastępstwo prawne i procesowe w sprawach sądowych.

 

Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, w tym spadkowym, w prawie gospodarczym i korporacyjnym, w tym prawie spółek,  w prawie upadłościowym, oraz prawie rodzinnym w szczególności w sprawach rozwodowych. Posiadamy szczególne doświadczenie w zakresie windykacji długów.

 

Jednym z głównych przedmiotów działalności Kancelarii jest dochodzenie roszczeń finansowych od przedsiębiorców jak i osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Windykacja należności prowadzona przez Kancelarię Prawną ma na celu pomoc wszystkim tym, którzy chcą skutecznie wyegzekwować swoje wierzytelności. Doświadczenie Kancelarii w prowadzeniu sądowych spraw windykacyjnych i postępowaniu egzekucyjnym w sprawach cywilnych ma dostarczać naszym klientom narzędzi do skutecznego wyegzekwowania należności oraz podpowiadać jak mądrze postępować ze swoimi dłużnikami.

 

Oferta Kancelarii Prawnej w zakresie windykacji długów jest kierowana zarówno do tych, którzy już mają już za sobą pierwszy etap na długiej drodze do zaspokojenia roszczeń i uzyskali nakaz zapłaty, ale także do tych, których postępowanie o rzeczywiste odzyskanie należności dopiero się rozpoczyna.

 

Windykacja długów prowadzona przez naszą Kancelarię wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, oferując doświadczenie i skuteczność w odzyskiwaniu należności trudnych wynikających z tytułu wykonawczego, nakazu zapłaty, umowy cywilno-prawnej, nie rozliczonych faktur, oświadczeń, kontraktów, wynajmu lokali, oraz w każdym innym udokumentowanym przypadku.

 

Dodatkowym atutem Kancelarii jest fakt, że Kancelaria przystąpiła do współpracy z Concordia Polska TUW w ramach programu obsługi klientów objętych ubezpieczeniem ochrony prawnej. W przypadku, gdy Państwo posiadają polisę „Ubezpieczenia Ochrony Prawnej”, koszty pomocy adwokata oraz inne koszty sądowe poniosą nie Państwo, ale Concordia Polska TUW. Więcej informacji na:

 

http://www.ochronaprawna.com/content/ochrona-prawna/Opis-Ubezpieczenia-Ochrony Prawnej,163.html

 

Zapraszamy również na Oficjalną Stronę Kancelarii.